RooArt

Zažitý anglický výraz pro živou stravu "Raw", foneticky "ró", neboli jeho zápis bez diakritiky "Roo", ve spojení s uměním, které pro nás samotná výroba a dokončení je, tedy "Art". Dohromady RooArt. Spojení benefitů živé stravy, lahodných chutí a krásného vzhledu. Tím vším pro Vás chceme být. Tohle Vám chci dát.

Raw strava

Naše výrobky jsou nejen "živé", ale také 100% bez lepku a bez laktózy. Neobsahují žádné živočišné produkty, jsou tedy i Vegan. Při přípravě našich výrobků nebyla překročena teplota vyšší, než 42,5°C. Potraviny si tak zachovávají přirozenou strukturu vitamínů a živin, rovnováhu mezi nimi a obsahují také původní enzymy potřebné pro jejich trávení. Žádná chemie, žádné průmyslové zpracování :).

Fresh Bary

Pořádáme občerstvení na přání, sladké i slané bary a rauty, prodejní koutky a stánky u jakýchkoli příležitostí nebo dle Vašich požadavků a nároků, kde díky klientele nebo její části, potřebujete zabezpečit bezlepkové nebo bezlaktózové složení, či například z morálních hledisek veganskou, vegetariánskou nebo vitariánskou stravu, anebo jen výtečné jídlo.

RAW dorty

Kromě klasických raw dortů si u nás můžete objednat i raw dorty ke zvláštním příležitostem. Jejich výzdobu přizpůsobíme Vašim přáním. Nejčastěji vyrábíme dorty k narozeninám, s číslovkami nebo textem, firemní či klubové dorty, dětské dorty a další.

Tip pro Vás

Nevíte, co stojí za Vaší únavou či nedostatkem energie? Hledáte inspiraci se stručnými radami, ale i názornými a velmi chutnými recepty? Kniha Zdravou stravou proti únavě, od Zuzky Švédové, Vám může může doslova změnit život ;). Anebo potěšit Vaše blízké v nadcházejícím období Vánoc. Knihu pořídíte ve většině knihkupectví.

Objednat přes FB můžete zde

Roo Art - Kontakt

Kontaktní osoba:
Jiří Kutěj
Lexova 2163
Pardubice - Dukla
530 02
info@rooart.cz

Tel.: +420 605 903 620Navštivte nás také na:


@raw_by_rooart_pardubice


@RooArt.PardubiceNemáme cukrárnu. Výroba veškerých našich produktů je pouze na zakázku.
Každý kousek od nás je originálem vytvořeným právě pro Vás.Poptávkový formulář

Předmět poptávky:
Přiložte soubor max. 5 MB:(obrázek, atd.)